HP 290 G9 MT i3-12100/16GB/M.2 512GB/DVD-RW/HP M+T/180W/W11P

97.550,00 RSD
90.570,00 RSD

97.680,00 RSD
90.690,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 85692




Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | HP |
|---|---|
| Proizvođač procesora | Intel |
| Model procesora | Intel Core i7-13700T |
| Brzina procesora | 4.9 GHz |
| Tip memorije | DDR4 |
| Brzina memorije | 3200 MHz |
| Količina memorije | 16 GB |
| Veličina HDD-a | 512 GB |
| Grafička karta | Intel UHD Graphics 770 |
| Format kućišta | Mini |
| Optički uređaj | Ne |
| Operativni sistem | FreeDOS |
| Garantni rok | 2 Godine |
| Link proizvođača | https://www.hp.com/rs-sr/products/desktops/product-details/2101832264 |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs