SAPPHIRE EDGE AI 340 BAREBONE 4H020-06-40G

77.185,00 RSD
71.670,00 RSD

77.120,00 RSD
71.615,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 77608



Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | nedostupno |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | HP |
|---|---|
| Proizvođač procesora | Intel |
| Model procesora | i3-12100T |
| Brzina procesora | 3.3 GHz |
| Tip memorije | DDR4 |
| Brzina memorije | 3200 MHz |
| Količina memorije | 8 GB |
| Veličina HDD-a | 256 GB SSD |
| Grafička karta | Intel UHD Graphics 730 |
| Format kućišta | Mini |
| Operativni sistem | Windows 11 Pro |
| Boja | Crna |
| Garantni rok | 3 Godine |
| Link proizvođača | https://www.hp.com |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs