HP Pro Tower 290 G9 B70XJAT#BED

61.820,00 RSD
57.405,00 RSD

63.655,00 RSD
59.110,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 87207



Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | nedostupno |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | HP |
|---|---|
| Proizvođač procesora | Intel |
| Model procesora | Intel Core i5-1335U 4.6GHz |
| Brzina procesora | 4.6 GHz |
| Tip memorije | DDR4 |
| Brzina memorije | 3200 MHz |
| Količina memorije | 16 GB |
| Veličina HDD-a | 512 GB |
| Grafička karta | Intel Iris Xe |
| Format kućišta | Mini PC |
| Optički uređaj | Nema |
| Operativni sistem | FreeDOS |
| Boja | Crna |
| Garantni rok | 2 Godine |
| Link proizvođača | https://www.hp.com/rs |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs