Lenovo ThinkCentre neo 30s G5 13DK003WYA

84.695,00 RSD
78.645,00 RSD

80.925,00 RSD
77.925,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 69475



Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | nedostupno |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | HP |
|---|---|
| Proizvođač procesora | Intel |
| Oznaka procesora | Intel i5 |
| Model procesora | Intel Core i5-12500 |
| Brzina procesora | 4.6 GHz |
| Tip memorije | DDR4 |
| Brzina memorije | 3200 MHz |
| Količina memorije | 8 GB |
| Veličina HDD-a | 512 GB |
| Grafička karta | Intel HD Graphics |
| Format kućišta | MiniTower |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Boja | Crna |
| Garantni rok | 2 Godine |
| Link proizvođača | https://www.hp.com/si-sl/products/desktops/product-details/2101421752 |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs