HP DES Pro Tower 400 G9 99Q28ET#BED

119.290,00 RSD
110.750,00 RSD

119.125,00 RSD
110.590,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 83266

Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | HP |
|---|---|
| Proizvođač procesora | Intel |
| Model procesora | Core i7-12700 |
| Brzina procesora | 4.9 GHz |
| Tip memorije | DDR4 |
| Brzina memorije | 3200 MHz |
| Količina memorije | 16 GB |
| Veličina HDD-a | 512 GB SSD |
| Grafička karta | Integrisana Intel UHD |
| Format kućišta | MT |
| Optički uređaj | Ne |
| Operativni sistem | Windows 11 Pro |
| Garantni rok | 2 Godine |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs