HP Pro Tower 290 G9 DOS/i7-14700/16GB/1TB/DVD + Monitor 21.5 HP S3 Pro

101.615,00 RSD
94.345,00 RSD

101.665,00 RSD
94.395,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 84577


Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Dell |
|---|---|
| Proizvođač procesora | Intel |
| Model procesora | Intel Core i5-12400 |
| Brzina procesora | 2.5 GHz |
| Tip memorije | DDR5 |
| Brzina memorije | 4800 MHz |
| Količina memorije | 8 GB |
| Veličina HDD-a | 512 GB |
| Grafička karta | Intel UHD Graphics 730 |
| Format kućišta | Mini Tower |
| Operativni sistem | Microsoft Windows 11 Professional |
| Garantni rok | 3 Godine |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs