GMK Tech NucBox K10 W11Pro

109.695,00 RSD
101.835,00 RSD
- Proizvođač: GMK
- Model procesora: Intel Core i9-13900HK
- Količina memorije: 32 GB / 64 GB
- Veličina HDD-a: 512 GB / 1 TB / 2 TB
- Grafička karta: Intel Iris Xe Graphics
- Garantni rok: 2 Godine

112.110,00 RSD
104.080,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 88401


Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Dell |
|---|---|
| Proizvođač procesora | Intel |
| Model procesora | Intel Core i5-14400 |
| Brzina procesora | 2.5 GHz |
| Tip memorije | DDR5 |
| Brzina memorije | 4800 MT/s |
| Količina memorije | 8 GB |
| Veličina HDD-a | 512 GB |
| Grafička karta | Intel UHD Graphics 730 |
| Format kućišta | Tower |
| Operativni sistem | Windows 11 Pro |
| Garantni rok | 3 Godine |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs