DELL Pro Slim Plus DES14386

221.095,00 RSD
205.485,00 RSD

216.500,00 RSD
200.900,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 89391





Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Dell |
|---|---|
| Proizvođač procesora | Intel |
| Model procesora | Intel Core Ultra 7 Processor 265 |
| Brzina procesora | 2.4 GHz |
| Tip memorije | DDR5 |
| Brzina memorije | 5600 MT/s |
| Količina memorije | 16 GB |
| Veličina HDD-a | 512 GB |
| Grafička karta | Intel Graphics |
| Format kućišta | Slim |
| Operativni sistem | Microsoft Windows 11 Professional |
| Garantni rok | 3 Godine |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs