DELL Pro Max Tower T2 Core DES14328

292.840,00 RSD
271.545,00 RSD

288.720,00 RSD
267.725,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 89382





Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Dell |
|---|---|
| Proizvođač procesora | Intel |
| Model procesora | Intel Core Ultra 7 Processor 265 |
| Brzina procesora | 2.4 GHz |
| Tip memorije | DDR5 |
| Brzina memorije | 5600 MHz |
| Količina memorije | 16 GB |
| Veličina HDD-a | 512 GB |
| Grafička karta | Nvidia RTX A400 6GB GDDR6 |
| Format kućišta | Micro Form Factor |
| Operativni sistem | Microsoft Windows 11 Professional |
| Boja | Crna |
| Garantni rok | 2 Godine |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs