Dell Pro Slim DES14118

201.880,00 RSD
187.330,00 RSD

194.515,00 RSD
186.335,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 50396

Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | nedostupno |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Dell |
|---|---|
| Proizvođač procesora | Intel |
| Oznaka procesora | Intel Xeon |
| Model procesora | Intel Xeon W-2123 |
| Brzina procesora | 3.6 GHz |
| Tip memorije | DDR4 |
| Brzina memorije | 2400 MHz |
| Količina memorije | 8 GB |
| Veličina HDD-a | 1 TB |
| Grafička karta | Intel HD Graphics |
| Format kućišta | MidiTower |
| Operativni sistem | Windows 10 Pro |
| Boja | Crna |
| Garantni rok | 3 Godine |
| Link proizvođača | https://www.dell.com/en-us/work/shop/desktops-all-in-one-pcs/precision-5820-tower-workstation/spd/precision-5820-workstation/xctopt5820us |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs