HP Pro Tower 290 G9 DOS/i7-14700/16GB/1TB/DVD + Monitor 21.5 HP S3 Pro

101.615,00 RSD
94.345,00 RSD

102.040,00 RSD
94.295,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 76186



Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | nedostupno |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Dell |
|---|---|
| Proizvođač procesora | Intel |
| Oznaka procesora | Intel i3 |
| Model procesora | Intel Core i3-13100 |
| Tip memorije | DDR4 |
| Brzina memorije | 3200 MHz |
| Količina memorije | 8 GB |
| Veličina HDD-a | 256 GB |
| Grafička karta | Intel UHD Graphics 770 |
| Format kućišta | MiniTower |
| Operativni sistem | Linux Ubuntu |
| Boja | Crna |
| Garantni rok | 3 Godine |
| Link proizvođača | https://www.dell.com/en-us/shop/desktop-computers/optiplex-small-form-factor/spd/optiplex-7010-plus-small-ff |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs