HP Pro Tower 290 G9 B70TCAT

70.575,00 RSD
65.535,00 RSD
- Proizvođač: HP
- Model procesora: Intel Core i3-12100
- Količina memorije: 8 GB
- Veličina HDD-a: 512 GB
- Grafička karta: Intel UHD Graphics 730
- Garantni rok: 2 Godine

71.520,00 RSD
66.410,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 89373




Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | BlackView |
|---|---|
| Proizvođač procesora | Intel |
| Model procesora | Intel Core i3-1215U |
| Brzina procesora | 3.80 GHz |
| Tip memorije | DDR4 |
| Brzina memorije | 3200 MHz |
| Količina memorije | 16 GB |
| Veličina HDD-a | 512 GB |
| Grafička karta | Intel Iris Xe |
| Format kućišta | Mini PC |
| Optički uređaj | Nema |
| Operativni sistem | Windows 11 Pro |
| Boja | Crna |
| Garantni rok | 2 Godine |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs