Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 6 13DM0014YA

116.115,00 RSD
107.800,00 RSD

115.215,00 RSD
106.985,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 85742




Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | nedostupno |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Apple |
|---|---|
| Proizvođač procesora | Apple |
| Model procesora | Apple M4 |
| Brzina procesora | 2.89 GHz |
| Tip memorije | Objedinjena memorija |
| Količina memorije | 16 GB |
| Veličina HDD-a | 512 GB |
| Grafička karta | Apple 10-core GPU |
| Format kućišta | Mini PC |
| Optički uređaj | Ne |
| Operativni sistem | MacOS |
| Garantni rok | 2 Godine |
| Link proizvođača | https://www.apple.com/mac-mini/ |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs