DELL Pro Tower DES14389

188.980,00 RSD
175.295,00 RSD

180.725,00 RSD
174.015,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 70452


Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | nedostupno |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Acer |
|---|---|
| Proizvođač procesora | Intel |
| Oznaka procesora | Intel i5 |
| Model procesora | Intel Core i5-12400F |
| Brzina procesora | 2.5 GHz |
| Tip memorije | DDR4 |
| Količina memorije | 32 GB |
| Veličina HDD-a | 1 TB |
| Grafička karta | nVIDIA GF RTX 3060 Ti 8GB DDR6 |
| Format kućišta | MidiTower |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Boja | Crna |
| Garantni rok | 2 Godine |
| Link proizvođača | https://www.acer.com/ac/en/GB/content/home |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs