IIYAMA ProLite XU2463HSU-B1

14.660,00 RSD
13.620,00 RSD
- Proizvođač: IIYAMA
- Dijagonala ekrana: 23.8"
- Rezolucija ekrana: 1920 x 1080
- Tip ekrana: IPS
- Brzina odziva: 3 ms
- Refresh rate: 100 Hz

14.640,00 RSD
13.600,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 90833




Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Viewsonic |
|---|---|
| Dijagonala ekrana | 27" |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Tip ekrana | IPS |
| Refresh rate | 180 MHz |
| Brzina odziva | 1 ms |
| Kontrast | 50000000:1 |
| Displej port | 1 |
| HDMI priključak | 2 |
| Audio ulaz | Da, 3.5mm Audio Out |
| Priključak za slušalice | Da |
| Ugao gledanja | 178°/178° |
| Osvetljenost | 300 cd/m2 |
| Preporučeno za | Gejming, obradu videa i fotografija, kancelarijske zadatke |
| Garantni rok | 2 Godine |
| Link proizvođača | https://www.viewsonic.com/global/products/lcd/XG27G1 |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs