Asus TUF VG32WQ3B

32.430,00 RSD
30.130,00 RSD

32.430,00 RSD
30.125,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 91736




Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Viewsonic |
|---|---|
| Dijagonala ekrana | 34" |
| Rezolucija ekrana | 3440 x 1440 |
| Tip ekrana | IPS |
| Refresh rate | 120 MHz |
| Brzina odziva | 1 ms |
| Kontrast | 2000:1 |
| Displej port | 1 |
| HDMI priključak | 2 |
| USB priključak | 3 |
| Audio ulaz | Poseduje 3.5mm audio izlaz koji omogućava lako povezivanje sa slušalicama i eksternim zvučnim sistemima. |
| Priključak za slušalice | Da |
| Zvučnici | Integrisani 2.5W zvučnici pružaju solidan kvalitet zvuka za svakodnevne potrebe. |
| Ugao gledanja | 178°/178° |
| Osvetljenost | 300 cd/m2 |
| Preporučeno za | Svakodnevnu upotrebu, Multimediju i Produktivnost |
| Boja | Crna |
| Garantni rok | 2 Godine |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs