HP S7 Pro 727pu 8J9E6UT#ABB

54.840,00 RSD
50.925,00 RSD
- Proizvođač: HP
- Dijagonala ekrana: 27"
- Rezolucija ekrana: 2560 x 1440
- Tip ekrana: IPS
- Brzina odziva: 5 ms
- Garantni rok: 3 Godine

53.000,00 RSD
51.035,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 59039

Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | nedostupno |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Samsung |
|---|---|
| Dijagonala ekrana | 32" |
| Rezolucija ekrana | 3840 x 2160 |
| Tip ekrana | VA |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Brzina odziva | 4 ms |
| Kontrast | 2500:1 |
| Displej port | 1 |
| HDMI priključak | 1 |
| Ugao gledanja | 178º / 178º |
| Osvetljenost | 250 cd/m2 |
| Preporučeno za | Svakodnevni rad |
| Boja | Crno-Siva |
| Dimenzije sa postoljem | 712.7 x 515 x 237.9 mm |
| Garantni rok | 2 Godine |
| Težina | 5.5kg |
| EAN | 8806090961823 |
| Link proizvođača | https://www.samsung.com/rs/monitors/high-resolution/ur59c-32-inch-uhd-4k-curved-lu32r590cwrxen/ |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs