LG 40U990A-W

170.905,00 RSD
158.585,00 RSD
171.260,00 RSD
158.920,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 82684
Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | nedostupno |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Prestigio |
|---|---|
| Dijagonala ekrana | 65" |
| Rezolucija ekrana | UHD (4K) 3840x2160 |
| Tip ekrana | MultiBoard |
| DVI priključak | Ne |
| VGA priključak | Ne |
| Displej port | Ne |
| HDMI priključak | Da |
| USB priključak | Da |
| Audio ulaz | Da |
| Priključak za slušalice | Da |
| Zvučnici | Da, 15W x 2 & 15W sabvufer |
| Preporučeno za | Edukacija, prezentacije, konferencije |
| Garantni rok | 3 Godine |
| Link proizvođača | https://prestigio-solutions.com/product/multiboard-65-light-plus-series-prestigio-solutions-psmb068p650 |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs