Philips 34M2C3500L/00
  • Proizvođač: Philips
  • Dijagonala ekrana: 34"
  • Rezolucija ekrana: 3440 x 1440
  • Tip ekrana: VA
  • Brzina odziva: 1 ms
  • Garantni rok: 2 Godine
  • Refresh rate: 180 MHz
5.01
 31.780,00 RSD
 29.520,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 85386
Koji je pravi proizvod za vas?
Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
Magacin raspoloživo
Radnja nedostupno
Philips 34M2C3500L/00
Proizvođač Philips
Dijagonala ekrana 34"
Rezolucija ekrana 3440 x 1440
Tip ekrana VA
Refresh rate 180 MHz
Brzina odziva 1 ms
Kontrast 4000:1
Displej port 1
HDMI priključak 2
Audio ulaz Da, 3.5mm audio izlaz
Ugao gledanja 178°/178°
Osvetljenost 300 cd/m2
Preporučeno za Gaming
Boja Crna
Dimenzije sa postoljem 808 x 251 x 464 mm