IIYAMA GB2771HSU-W1

21.995,00 RSD
20.435,00 RSD

22.655,00 RSD
20.425,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 70904




Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | nedostupno |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Philips |
|---|---|
| Dijagonala ekrana | 27" |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Tip ekrana | IPS |
| Refresh rate | 75 Hz |
| Brzina odziva | 4 ms |
| Kontrast | 1000:1 |
| HDMI priključak | 1 |
| USB priključak | 4 |
| Audio ulaz | Da |
| Zvučnici | 2x3W |
| Ugao gledanja | 178°/178° |
| Osvetljenost | 300 cd/m2 |
| Preporučeno za | Svakodnevni rad |
| Boja | Crna |
| Dimenzije sa postoljem | 612 x 456 x 197 mm |
| Garantni rok | 2 Godine |
| Link proizvođača | https://www.philips.co.uk/c-p/27E1N3300A_00/monitor-usb-c-monitor |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs