Xiaomi ELA6416EU

9.130,00 RSD
8.485,00 RSD

9.110,00 RSD
8.470,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 94158






Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Ozon |
|---|---|
| Dijagonala ekrana | 23.8" |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Tip ekrana | IPS |
| Refresh rate | 100 MHz |
| Brzina odziva | 5 ms |
| Kontrast | 1000:1 |
| HDMI priključak | 1 |
| USB priključak | 3 |
| Audio ulaz | Da, 3.5mm audio izlaz |
| Priključak za slušalice | Da |
| Ugao gledanja | 178°/178° |
| Osvetljenost | 250 cd/m2 |
| Preporučeno za | Svakodnevnu upotrebu |
| Boja | Crna |
| Dimenzije sa postoljem | 578.99 x 398.33 x 161.16 mm |
| Garantni rok | 2 Godine |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs