Lenovo S27-4e 64BEKAT1EU

15.695,00 RSD
14.585,00 RSD

15.730,00 RSD
14.615,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 79314


Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | nedostupno |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | MSI |
|---|---|
| Dijagonala ekrana | 27" |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Tip ekrana | IPS |
| Refresh rate | 180 Hz |
| Brzina odziva | 1 ms |
| Kontrast | 1000:1 |
| DVI priključak | Ne |
| VGA priključak | Ne |
| Displej port | Da |
| HDMI priključak | Da |
| USB priključak | Ne |
| Audio ulaz | Ne |
| Priključak za slušalice | Da |
| Zvučnici | Ne |
| Ugao gledanja | 178°/178° |
| Osvetljenost | 300 cd/m2 |
| Preporučeno za | Gejmere |
| Boja | Crna |
| Dimenzije sa postoljem | 614 x 229 x 456 mm |
| Garantni rok | 24 meseca |
| EAN | 4711377133104 |
| Link proizvođača | https://www.msi.com/Monitor/G2712F |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs