Viewsonic VX3276-4K-MHD

34.870,00 RSD
32.385,00 RSD

34.845,00 RSD
32.355,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 94638


Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Lenovo |
|---|---|
| Dijagonala ekrana | 27" |
| Rezolucija ekrana | 2560 x 1440 |
| Tip ekrana | IPS |
| Refresh rate | 120 MHz |
| Brzina odziva | 4 ms |
| Kontrast | 1500:1 |
| Displej port | 1 |
| HDMI priključak | 1 |
| USB priključak | 6 |
| Priključak za slušalice | Ne |
| Zvučnici | Podrška za modularne zvučnike |
| Ugao gledanja | 178°/178° |
| Osvetljenost | 350 cd/m2 |
| Preporučeno za | Profesionalnu upotrebu, graficki dizajn i gaming |
| Boja | Eclipse Black |
| Dimenzije sa postoljem | 613.6 x 195.0 x 539.3 mm |
| Garantni rok | 3 Godine |
| Link proizvođača | https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkVision_T27Q_40?M=64A6GAT6EU |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs