IIYAMA GB2441HSU-B1

16.130,00 RSD
14.985,00 RSD
- Proizvođač: IIYAMA
- Dijagonala ekrana: 23.8"
- Rezolucija ekrana: 1920 x 1080
- Tip ekrana: IPS
- Brzina odziva: 1 ms
- Garantni rok: 2 Godine
- Refresh rate: 144 MHz

16.215,00 RSD
15.065,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 94641


Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Lenovo |
|---|---|
| Dijagonala ekrana | 27" |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Tip ekrana | IPS |
| Refresh rate | 100 MHz |
| Brzina odziva | 4 ms |
| Kontrast | 1500:1 |
| VGA priključak | 1 |
| HDMI priključak | 1 |
| Audio ulaz | Ne |
| Priključak za slušalice | Ne |
| Zvučnici | Ne |
| Ugao gledanja | 178°/178° |
| Osvetljenost | 300 cd/m2 |
| Preporučeno za | Svakodnevnu upotrebu, profesionalnu upotrebu i gaming |
| Boja | Raven Black |
| Dimenzije sa postoljem | 611.9 x 210.0 x 443.5 mm |
| Garantni rok | 3 Godine |
| Link proizvođača | https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkVision_S27_4e_Monitor?M=64BEKAT1EU |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs