HP 324pv 9U5C1AA#ABB

12.750,00 RSD
11.845,00 RSD
- Proizvođač: HP
- Dijagonala ekrana: 23.8"
- Rezolucija ekrana: 1920 x 1080
- Tip ekrana: VA
- Brzina odziva: 5 ms
- Garantni rok: 3 Godine
- Refresh rate: 100 MHz

12.745,00 RSD
11.845,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 94636


Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Lenovo |
|---|---|
| Dijagonala ekrana | 23.8" |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Tip ekrana | IPS |
| Refresh rate | 144 MHz |
| Brzina odziva | 1 ms |
| Kontrast | 1500:1 |
| VGA priključak | 1 |
| HDMI priključak | 1 |
| Audio ulaz | Ne posjeduje |
| Priključak za slušalice | Ne |
| Zvučnici | 2.0 Stereo, sa integriranim zvučnicima od 3W po kanalu, pruža zadovoljavajući audio doživljaj. |
| Ugao gledanja | 178°/178° |
| Osvetljenost | 250 cd/m2 |
| Preporučeno za | Gaming i Svakodnevnu upotrebu |
| Boja | Cloud Grey |
| Dimenzije sa postoljem | 539.4 x 182.9 x 433.8 mm |
| Garantni rok | 3 Godine |
| Link proizvođača | https://psref.lenovo.com/Detail/Lenovo_L24_4C?M=67DDKAC6EU |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs