Lenovo Legion R27s 68CCGAC1EU

14.755,00 RSD
13.710,00 RSD
- Proizvođač: Lenovo
- Dijagonala ekrana: 27"
- Rezolucija ekrana: 1920 x 1080
- Tip ekrana: IPS
- Brzina odziva: 1 ms
- Garantni rok: 3 Godine
- Refresh rate: 144 MHz

14.755,00 RSD
13.710,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 94640




Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Lenovo |
|---|---|
| Dijagonala ekrana | 27" |
| Rezolucija ekrana | 2560 x 1440 |
| Tip ekrana | IPS |
| Refresh rate | 100 MHz |
| Brzina odziva | 4 ms |
| Kontrast | 1000:1 |
| Displej port | 1 |
| HDMI priključak | 1 |
| Audio ulaz | Ne |
| Priključak za slušalice | Ne |
| Zvučnici | Ne |
| Ugao gledanja | 178°/178° |
| Osvetljenost | 250 cd/m2 |
| Preporučeno za | Svakodnevnu upotrebu, profesionalnu grafiku i gaming |
| Boja | Raven Black |
| Dimenzije sa postoljem | 613.1 x 236.9 x 473.9 mm |
| Garantni rok | 3 Godine |
| Link proizvođača | https://psref.lenovo.com/Detail/Lenovo_L27qe_Monitor?M=68C8GAC3EU |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs