Philips 276B9/00

26.890,00 RSD
24.970,00 RSD
- Proizvođač: Philips
- Dijagonala ekrana: 27"
- Rezolucija ekrana: 2560 x 1440
- Tip ekrana: IPS
- Brzina odziva: 4 ms
- Garantni rok: 24 meseca
- Refresh rate: 75 Hz

26.710,00 RSD
24.805,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 94637


Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Lenovo |
|---|---|
| Dijagonala ekrana | 27" |
| Rezolucija ekrana | 2560 x 1440 |
| Tip ekrana | IPS |
| Refresh rate | 100 MHz |
| Brzina odziva | 1 ms |
| Kontrast | 1500:1 |
| Displej port | 1 |
| HDMI priključak | 2 |
| USB priključak | 5 |
| Audio ulaz | Ima, integrisani audio priključak koji omogućava jednostavnu povezanost sa eksternim audio uređajima |
| Priključak za slušalice | Da |
| Zvučnici | 3Wx2 stereo, pružaju solidan kvalitet zvuka za osnovne potrebe |
| Ugao gledanja | 178°/178° |
| Osvetljenost | 350 cd/m2 |
| Preporučeno za | Grafički dizajn, gledanje filmova i svakodnevnu upotrebu |
| Boja | Cloud Grey |
| Dimenzije sa postoljem | 613.2 x 196.2 x 571.6 mm |
| Garantni rok | 3 Godine |
| Link proizvođača | https://psref.lenovo.com/Detail/Lenovo_L27h_4A?M=67C0UAC6EU |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs