Eizo ColorEdge CG247X

294.690,00 RSD
273.260,00 RSD
- Proizvođač: Eizo
- Dijagonala ekrana: 24"
- Rezolucija ekrana: 1920 x 1200
- Tip ekrana: IPS
- Brzina odziva: 10 ms
- Garantni rok: 24 meseca

297.520,00 RSD
275.880,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 94665


Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | LG |
|---|---|
| Dijagonala ekrana | 31.5" |
| Rezolucija ekrana | 6144 x 3456 |
| Tip ekrana | IPS |
| Refresh rate | 60 MHz |
| Brzina odziva | 5 ms |
| Kontrast | 2000:1 |
| Displej port | 1 |
| HDMI priključak | 1 |
| USB priključak | 3 |
| Audio ulaz | Da, integrisani audio port za lako povezivanje sa eksternim audio uređajima. |
| Priključak za slušalice | Da |
| Zvučnici | Da, 2x 5 W, stereo zvučnici visokih performansi za jasan i čist zvuk. |
| Ugao gledanja | 178°/178° |
| Osvetljenost | 450 cd/m2 |
| Preporučeno za | Profesionalnu upotrebu, grafički dizajn, video obradu i igre. |
| Boja | Crna |
| Dimenzije sa postoljem | 718.4 x 582.32 x 198.2 mm |
| Garantni rok | 2 Godine |
| Link proizvođača | https://www.lg.com/rs/monitori/lg-32u990a-s |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs