IIYAMA DS1001C-B1

8.825,00 RSD
8.210,00 RSD
- Proizvođač: IIYAMA
- Dijagonala ekrana: 10"-30"
- Garantni rok: 2 Godine

8.925,00 RSD
8.295,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 95246


Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | nedostupno |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | LC Power |
|---|---|
| Dijagonala ekrana | 23.8" |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Tip ekrana | IPS |
| Refresh rate | 144 MHz |
| Brzina odziva | 1 ms |
| Kontrast | 1500:1 |
| Displej port | 1 |
| HDMI priključak | 1 |
| Audio ulaz | Da, 3.5 mm audio izlaz |
| Priključak za slušalice | Da |
| Zvučnici | Monitor ne poseduje ugrađene zvučnike ali ima audio izlaz za spoljne zvučnike ili slušalice. |
| Ugao gledanja | 178°/178° |
| Osvetljenost | 350 cd/m2 |
| Preporučeno za | Gaming i svakodnevnu profesionalnu upotrebu |
| Boja | Crna |
| Dimenzije sa postoljem | 543 x 417 x 223 mm |
| Garantni rok | 3 Godine |
| Link proizvođača | https://www.lc-power.com/en/lc-m24f/ |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs