AOC U34E2M

37.925,00 RSD
35.235,00 RSD
- Proizvođač: AOC
- Dijagonala ekrana: 34"
- Rezolucija ekrana: 3440 x 1440
- Tip ekrana: VA
- Brzina odziva: 1 ms
- Garantni rok: 2 Godine
- Refresh rate: 100 Hz

38.045,00 RSD
35.345,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 90053


Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | IIYAMA |
|---|---|
| Dijagonala ekrana | 32" |
| Rezolucija ekrana | 2560 x 1440 |
| Tip ekrana | IPS |
| Refresh rate | 100 MHz |
| Brzina odziva | 1 ms |
| Kontrast | 80000000:1 |
| Displej port | 1 |
| HDMI priključak | 1 |
| USB priključak | 5 |
| Audio ulaz | Poseduje, omogućava povezivanje sa različitim audio izvorima |
| Priključak za slušalice | Da |
| Zvučnici | Ugrađeni zvučnici snage 2 x 2.5W |
| Ugao gledanja | 178°/178° |
| Osvetljenost | 350 cd/m2 |
| Preporučeno za | Multitasking, profesionalnu upotrebu i igre |
| Boja | Crna |
| Dimenzije sa postoljem | 714 x 452 x 245.5 mm |
| Garantni rok | 5 godina |
| Link proizvođača | https://iiyama.com/sr_rs/proizvodi/prolite-xub3297qsnp-b1/ |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs