IIYAMA LH5060UHS-B1AG

69.750,00 RSD
64.770,00 RSD
- Proizvođač: IIYAMA
- Dijagonala ekrana: 50"
- Rezolucija ekrana: 3840 x 2160
- Tip ekrana: IPS
- Brzina odziva: 8 ms
- Garantni rok: 2 Godine
- Refresh rate: 60 MHz

70.215,00 RSD
65.200,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 94629


Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | IIYAMA |
|---|---|
| Dijagonala ekrana | 27" |
| Rezolucija ekrana | 3840 x 2160 |
| Tip ekrana | IPS |
| Refresh rate | 60 MHz |
| Brzina odziva | 4 ms |
| Kontrast | 3000:1 |
| Displej port | 1 |
| HDMI priključak | 1 |
| USB priključak | 4 |
| Audio ulaz | Da, integrisan u uređaj za lakše povezivanje. |
| Priključak za slušalice | Da |
| Zvučnici | Ugrađeni stereo zvučnici za kvalitetan zvuk. |
| Ugao gledanja | 178°/178° |
| Osvetljenost | 450 cd/m2 |
| Preporučeno za | Profesionalnu upotrebu u oblasti grafičkog dizajna i obrade slika. |
| Boja | Crna |
| Dimenzije sa postoljem | 625 x 400 x 230 mm |
| Garantni rok | 3 Godine |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs