IIYAMA TF2415MC-B2

59.615,00 RSD
55.355,00 RSD
- Proizvođač: IIYAMA
- Dijagonala ekrana: 23.8"
- Rezolucija ekrana: 1920 x 1080
- Tip ekrana: VA
- Brzina odziva: 16 ms
- Garantni rok: 2 Godine

59.145,00 RSD
54.920,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 92254



Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | HP |
|---|---|
| Dijagonala ekrana | 34" |
| Rezolucija ekrana | 3440 x 1440 |
| Tip ekrana | VA |
| Refresh rate | 180 MHz |
| Brzina odziva | 1 ms |
| Kontrast | 10000000:1 |
| Displej port | 1 |
| HDMI priključak | 2 |
| Audio ulaz | Da, uključuje 3.5 mm Audio Jack (Audio Out) |
| Priključak za slušalice | Da |
| Zvučnici | Da, sa ugrađenim zvučnicima visokog kvaliteta |
| Osvetljenost | 400 cd/m2 |
| Preporučeno za | Gaming, multimedijalne aktivnosti i profesionalnu upotrebu s naglaskom na grafički dizajn zbog visoke preciznosti boja. |
| Boja | Crna |
| Dimenzije sa postoljem | 807.9 x 243.3 x 584 mm |
| Garantni rok | 2 Godine |
| Link proizvođača | https://www.hp.com/us-en/gaming-pc/displays/omen-34c.html |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs