LG 27G411A-B
15.465,00 RSD
14.370,00 RSD

15.060,00 RSD
14.375,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 43544




Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | nedostupno |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | HP |
|---|---|
| Dijagonala ekrana | 23.8" |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Tip ekrana | IPS |
| Refresh rate | 60Hz |
| Brzina odziva | 8 ms |
| Kontrast | 1000:1 |
| DVI priključak | Da |
| VGA priključak | 1 |
| HDMI priključak | 1 |
| Ugao gledanja | 178º / 178º |
| Osvetljenost | 250 cd/m2 |
| Preporučeno za | Svakodnevni rad |
| Boja | Crna |
| Dimenzije sa postoljem | 546 x 405 x 209 mm |
| Garantni rok | 3 Godine |
| Težina | 3.65kg |
| Link proizvođača | http://www8.hp.com/rs/sr/products/monitors/product-detail.html?oid=22185393 |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs