LG 27GX700A-B

85.615,00 RSD
79.500,00 RSD
- Proizvođač: LG
- Dijagonala ekrana: 26.5"
- Rezolucija ekrana: 2560 x 1440
- Tip ekrana: OLED
- Brzina odziva: 0.03 ms
- Garantni rok: 2 Godine
- Refresh rate: 280 MHz

84.175,00 RSD
81.055,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 65514




Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | nedostupno |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | HP |
|---|---|
| Dijagonala ekrana | 27" |
| Rezolucija ekrana | 3840 x 2160 |
| Tip ekrana | IPS |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Brzina odziva | 14 ms |
| Kontrast | 1300:1 |
| Displej port | 2 |
| HDMI priključak | 1 |
| USB priključak | 3 |
| Ugao gledanja | 178°/178° |
| Osvetljenost | 350 cd/m2 |
| Preporučeno za | Igrače/ProOffice |
| Boja | Crna |
| Dimenzije sa postoljem | 60.8 x 21.5 x 52.9 cm |
| Garantni rok | 3 Godine |
| Link proizvođača | https://www.hp.com/us-en/shop/pdp/hp-z27xs-g3-4k-usb-c-dreamcolor-display |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs