Samsung LS32FM801UUXDU

71.125,00 RSD
66.045,00 RSD

71.360,00 RSD
66.265,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 94650


Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Gigabyte |
|---|---|
| Dijagonala ekrana | 27" |
| Rezolucija ekrana | 2560 x 1440 |
| Tip ekrana | QD-OLED |
| Refresh rate | 280 MHz |
| Brzina odziva | 0.03 ms |
| Kontrast | 1500000:1 |
| Displej port | 1 |
| HDMI priključak | 2 |
| USB priključak | 5 |
| Audio ulaz | Poseduje priključak za slušalice |
| Priključak za slušalice | Da |
| Zvučnici | 5W x 2, pružaju kvalitetan stereo zvuk |
| Ugao gledanja | 178°/178° |
| Osvetljenost | 250 cd/m2 |
| Preporučeno za | Gaming, profesionalnu upotrebu i gledanje multimedijalnog sadržaja |
| Boja | Crna |
| Dimenzije sa postoljem | 610.3 x 499 x 190 mm |
| Garantni rok | 3 Godine |
| Link proizvođača | https://www.gigabyte.com/Monitor/MO27Q2A |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs