IIYAMA XUB2497HSN-B2
23.950,00 RSD
22.245,00 RSD
- Proizvođač: IIYAMA
- Dijagonala ekrana: 23.8"
- Rezolucija ekrana: 1920 x 1080
- Tip ekrana: IPS
- Brzina odziva: 1 ms
- Garantni rok: 24 meseca
- Refresh rate: 100 Hz

23.835,00 RSD
22.140,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 94652




Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Gigabyte |
|---|---|
| Dijagonala ekrana | 27" |
| Rezolucija ekrana | 2560 x 1440 |
| Tip ekrana | IPS |
| Refresh rate | 210 MHz |
| Brzina odziva | 0.5 ms |
| Kontrast | 1000:1 |
| Displej port | 1 |
| HDMI priključak | 2 |
| USB priključak | 1 |
| Audio ulaz | Poseduje audio ulaz tipa Earphone Jack što omogućava lako povezivanje slušalica ili spoljnih zvučnika. |
| Priključak za slušalice | Da |
| Zvučnici | Ne |
| Ugao gledanja | 178°/178° |
| Osvetljenost | 350 cd/m2 |
| Preporučeno za | Gaming, profesionalnu upotrebu u dizajnu i obradi slika i videa |
| Boja | Crna |
| Dimenzije sa postoljem | 612 x 515 x 192 mm |
| Garantni rok | 2 Godine |
| Link proizvođača | https://www.gigabyte.com/Monitor/G27Q20 |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs