Asus PG248QP

104.715,00 RSD
97.190,00 RSD
- Proizvođač: Asus
- Dijagonala ekrana: 24.1"
- Rezolucija ekrana: 1920 x 1080
- Tip ekrana: TN
- Brzina odziva: 0.2
- Garantni rok: 3 Godine
- Refresh rate: 540 Hz

105.745,00 RSD
98.145,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 62091




Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Dell |
|---|---|
| Dijagonala ekrana | 27" |
| Rezolucija ekrana | 3840 x 2160 |
| Tip ekrana | IPS |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Brzina odziva | 5 ms |
| Kontrast | 2000:1 |
| Displej port | 2 |
| HDMI priključak | 1 |
| USB priključak | 8 |
| Audio ulaz | Da |
| Ugao gledanja | 178°/178° |
| Osvetljenost | 400 cd/m2 |
| Preporučeno za | Svakodnevni rad |
| Boja | Crno-Siva |
| Dimenzije sa postoljem | 611.4 x 385.1 x 185 mm |
| Garantni rok | 3 Godine |
| Link proizvođača | https://www.dell.com/en-us/work/shop/dell-ultrasharp-27-4k-usb-c-hub-monitor-u2723qe/apd/210-bdpf/monitors-monitor-accessories |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs