ViewSonic VX3276-MHD-3

18.935,00 RSD
17.590,00 RSD
- Proizvođač: Viewsonic
- Dijagonala ekrana: 31.5"
- Rezolucija ekrana: 1920 x 1080
- Tip ekrana: IPS
- Brzina odziva: 4 ms
- Garantni rok: 2 Godine
- Refresh rate: 75 MHz

19.065,00 RSD
17.710,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 95243






Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Dell |
|---|---|
| Dijagonala ekrana | 27" |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Tip ekrana | IPS |
| Refresh rate | 240 MHz |
| Brzina odziva | 1 ms |
| Kontrast | 1000:1 |
| Displej port | 1 |
| HDMI priključak | 2 |
| Audio ulaz | Da, Audio izlaz: 3.5mm |
| Priključak za slušalice | Da |
| Ugao gledanja | 178°/178° |
| Osvetljenost | 300 cd/m2 |
| Preporučeno za | Gaming |
| Boja | Crna |
| Dimenzije sa postoljem | 610.88 x 188 x 452.82 mm |
| Garantni rok | 3 Godine |
| Link proizvođača | https://www.dell.com/en-us/shop/dell-27-240hz-monitor-se2726hg/apd/210-bttn/monitors-monitor-accessories |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs