Acer Predator XB273U X1

31.505,00 RSD
29.265,00 RSD

31.375,00 RSD
29.150,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 93196






Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | nedostupno |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Dell |
|---|---|
| Dijagonala ekrana | 27" |
| Rezolucija ekrana | 2560 x 1440 |
| Tip ekrana | IPS |
| Refresh rate | 144 MHz |
| Brzina odziva | 1 ms |
| Kontrast | 1500:1 |
| Displej port | 1 |
| HDMI priključak | 2 |
| Priključak za slušalice | Ne |
| Zvučnici | Ugrađeni stereo zvučnici, 2x 3W |
| Ugao gledanja | 178°/178° |
| Osvetljenost | 350 cd/m2 |
| Preporučeno za | Gaming, Multimedijalnu upotrebu i Dnevnu profesionalnu upotrebu. |
| Boja | Bela |
| Dimenzije sa postoljem | 611.34 x 201.83 x 500.13 mm |
| Garantni rok | 3 Godine |
| Link proizvođača | https://www.dell.com/en-us/shop/dell-27-plus-qhd-monitor-s2725dsm/apd/210-btgm/monitors-monitor-accessories |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs