HP 40Z29AA

40.615,00 RSD
37.730,00 RSD
- Proizvođač: HP
- Dijagonala ekrana: 27"
- Rezolucija ekrana: 2560 x 1440
- Tip ekrana: IPS
- Brzina odziva: 5 ms
- Garantni rok: 3 Godine
- Refresh rate: 75 Hz

40.645,00 RSD
37.755,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 95785


Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Dell |
|---|---|
| Dijagonala ekrana | 27" |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Tip ekrana | IPS |
| Refresh rate | 120 MHz |
| Brzina odziva | 5 ms |
| Kontrast | 1500:1 |
| Displej port | 3 |
| HDMI priključak | 1 |
| USB priključak | 5 |
| Audio ulaz | Da, RJ-45 |
| Priključak za slušalice | Ne |
| Ugao gledanja | 178°/178° |
| Osvetljenost | 300 cd/m2 |
| Preporučeno za | Svakodnevnu upotrebu, Office upotrebu |
| Boja | Crna |
| Dimenzije sa postoljem | 610.69 x 192.28 x 384.56 mm |
| Garantni rok | 3 Godine |
| Link proizvođača | https://www.dell.com/en-us/shop/dell-pro-p-27-usb-c-hub-monitor-p2726he/apd/210-bvsz/monitors-monitor-accessories |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs