Dell P2425E

35.470,00 RSD
32.950,00 RSD
- Proizvođač: Dell
- Dijagonala ekrana: 24.07"
- Rezolucija ekrana: 1920 x 1200
- Tip ekrana: TFT LCD, IPS
- Brzina odziva: 5 ms
- Garantni rok: 36 meseci
- Refresh rate: 100 Hz

35.480,00 RSD
32.960,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 76726

Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Dell |
|---|---|
| Dijagonala ekrana | 27" |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Tip ekrana | IPS |
| Refresh rate | 100Hz |
| Brzina odziva | 5 ms |
| Kontrast | 1500:1 |
| Displej port | 3 |
| HDMI priključak | 1 |
| USB priključak | 5 |
| Ugao gledanja | 178°/178° |
| Osvetljenost | 300 cd/m2 |
| Preporučeno za | Igrače/ProOffice |
| Boja | Siva |
| Dimenzije sa postoljem | 610.6 x 534.5 x 192.2 mm |
| Garantni rok | 3 Godine |
| Link proizvođača | https://www.dell.com/en-us/shop/dell-27-usb-c-hub-monitor-p2725he/apd/210-bmfq/monitors-monitor-accessories |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs