LG 40U990A-W

170.135,00 RSD
157.815,00 RSD

157.990,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 78095






Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | nedostupno |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Dell |
|---|---|
| Dijagonala ekrana | 31.6" |
| Rezolucija ekrana | 3.840 x 2.160 |
| Tip ekrana | QD OLED |
| Refresh rate | 240 Hz |
| Brzina odziva | 0.03 ms |
| Kontrast | 1000:1 |
| DVI priključak | Ne |
| VGA priključak | Ne |
| Displej port | Da |
| HDMI priključak | Da |
| USB priključak | Da |
| Audio ulaz | Ne |
| Priključak za slušalice | Da |
| Zvučnici | Ne |
| Ugao gledanja | 178°/178° |
| Preporučeno za | Gejming |
| Boja | Crna |
| Dimenzije sa postoljem | 715,56 x 305,72 x 472,77 ~ 582,77 mm |
| Link proizvođača | https://www.dell.com |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs