LC Power LC-M24-FHD-165-C-V2

11.345,00 RSD
10.540,00 RSD
- Proizvođač: LC Power
- Dijagonala ekrana: 23.6"
- Rezolucija ekrana: 1920 x 1080
- Tip ekrana: VA
- Brzina odziva: 1
- Garantni rok: 3 Godine
- Refresh rate: 165Hz

11.320,00 RSD
10.520,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 95776




Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Dahua |
|---|---|
| Dijagonala ekrana | 23.8" |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Tip ekrana | IPS |
| Refresh rate | 120 MHz |
| Brzina odziva | 5 ms |
| Kontrast | 1200:1 |
| VGA priključak | 1 |
| HDMI priključak | 1 |
| Ugao gledanja | 178°/178° |
| Osvetljenost | 250 cd/m2 |
| Preporučeno za | Svakodnevnu upotrebu, gaming |
| Boja | Crna |
| Dimenzije sa postoljem | 542.1 x 322.4 x 47.6 mm |
| Garantni rok | 2 Godine |
| Link proizvođača | https://www.dahuasecurity.com/mena/products/All-Products/Display--Control/Monitors/Commercial-Series/LM24-A221Y=V1 |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs