Mrezni sistem TP-LINK Deco X10(2-pack)

12.335,00 RSD
11.460,00 RSD
- Proizvođač: TP-Link

12.730,00 RSD
11.480,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 78123






Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | nedostupno |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | BenQ |
|---|---|
| Dijagonala ekrana | 23.8" |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Tip ekrana | LED IPS |
| Refresh rate | 100 Hz |
| Brzina odziva | 5 ms |
| Kontrast | Nativni 1300:1 |
| Displej port | 1 |
| HDMI priključak | 2 |
| Audio ulaz | Da |
| Priključak za slušalice | Da |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Ugao gledanja | 178°/178° |
| Osvetljenost | 250 niti |
| Preporučeno za | Kancelarijsku upotrebu, Multimedijalne sadržaje, Profesionalnu grafiku |
| Boja | Crna |
| Dimenzije sa postoljem | 540 x 182 x 408 mm |
| Garantni rok | 3 Godine |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs