Mrezni sistem TP-LINK Deco X10(2-pack)

12.335,00 RSD
11.460,00 RSD
- Proizvođač: TP-Link

12.360,00 RSD
11.485,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 92234




Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Asus |
|---|---|
| Dijagonala ekrana | 21.45inča |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Tip ekrana | IPS |
| Refresh rate | 75 MHz |
| Brzina odziva | 1 ms |
| Kontrast | 1000:1 |
| Displej port | 1 |
| HDMI priključak | 1 |
| Audio ulaz | Poseduje integrirane zvučnike i izlaz za slušalice, što omogućava lako povezivanje sa eksternim audio uređajima. |
| Priključak za slušalice | Da |
| Zvučnici | Poseduje stereo zvučnike sa izlaznom snagom od 2W x 2. |
| Ugao gledanja | 178°/178° |
| Osvetljenost | 250 cd/m2 |
| Preporučeno za | Svakodnevnu upotrebu, Office upotrebu |
| Boja | Crna |
| Dimenzije sa postoljem | 49.39 x 36.18 x 16.44 cm |
| Garantni rok | 2 Godine |
| Link proizvođača | https://www.asus.com/rs/displays-desktops/monitors/eye-care/vy229q/ |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs