MSI PRO MP2412

9.430,00 RSD
8.770,00 RSD
- Proizvođač: MSI
- Dijagonala ekrana: 23.8"
- Rezolucija ekrana: 1920 x 1080
- Tip ekrana: VA LED
- Brzina odziva: 1 ms
- Garantni rok: 2 Godine
- Refresh rate: 100 MHz

9.570,00 RSD
8.895,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 94667





Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Asus |
|---|---|
| Dijagonala ekrana | 21.45" |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Tip ekrana | VA LED |
| Refresh rate | 100 MHz |
| Brzina odziva | 1 ms |
| Kontrast | 4000:1 |
| VGA priključak | 1 |
| HDMI priključak | 1 |
| Audio ulaz | Poseduje 3.5 mm audio izlaz |
| Priključak za slušalice | Da |
| Ugao gledanja | 178°/178° |
| Osvetljenost | 250 cd/m2 |
| Preporučeno za | Gaming |
| Boja | Crna |
| Dimenzije sa postoljem | 492.78 x 204.4 x 363.7 mm |
| Garantni rok | 3 Godine |
| Link proizvođača | https://www.asus.com/displays-desktops/monitors/eye-care/vp227hf/ |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs