AOC 27G4X

18.000,00 RSD
17.150,00 RSD
- Proizvođač: AOC
- Dijagonala ekrana: 27"
- Rezolucija ekrana: 1920 x 1080
- Tip ekrana: LCD
- Brzina odziva: 1 ms
- Garantni rok: 3 Godine
- Refresh rate: 180 MHz

18.455,00 RSD
17.140,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 93206



Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | nedostupno |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Asus |
|---|---|
| Dijagonala ekrana | 27" |
| Rezolucija ekrana | 2560 x 1440 |
| Tip ekrana | IPS |
| Refresh rate | 75 MHz |
| Brzina odziva | 1 ms |
| Kontrast | 3000:1 |
| VGA priključak | 1 |
| Displej port | 1 |
| HDMI priključak | 1 |
| Audio ulaz | Poseduje ulaz za slušalice, nudeći praktične mogućnosti za privatno slušanje. |
| Priključak za slušalice | Da |
| Zvučnici | 2.0 Stereo, sa snage 2W po zvučniku |
| Ugao gledanja | 178°/178° |
| Osvetljenost | 350 cd/m2 |
| Preporučeno za | Svakodnevnu upotrebu, Office upotrebu, kao i za igranje igara zahvaljujući solidnom osvežavanju i odzivu. |
| Boja | Crna |
| Dimenzije sa postoljem | 61.35 x 44.42 x 19.42 cm |
| Garantni rok | 2 Godine |
| Link proizvođača | https://www.asus.com/displays-desktops/monitors/eye-care/va27aq/ |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs