Dell S3225QS

52.930,00 RSD
49.150,00 RSD
- Proizvođač: Dell
- Dijagonala ekrana: 31.5"
- Rezolucija ekrana: 3840 x 2160
- Tip ekrana: VA
- Brzina odziva: 4 ms
- Garantni rok: 3 Godine
- Refresh rate: 120 MHz

52.920,00 RSD
49.160,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 83832






Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | nedostupno |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Asus |
|---|---|
| Dijagonala ekrana | 31.5" |
| Rezolucija ekrana | 2560 x 1440 |
| Tip ekrana | Zakrivljeni, Fast VA |
| Refresh rate | 280 Hz |
| Brzina odziva | 1 ms |
| Kontrast | 4000:1 |
| Displej port | 1 |
| HDMI priključak | 1 |
| USB priključak | 1 |
| Audio ulaz | Da, prisutan je 3.5mm audio izlaz |
| Priključak za slušalice | Da |
| Zvučnici | Ugrađeni zvučnici sa snagom od 2x 2W, obezbeđuju zadovoljavajući audio doživljaj za svakodnevne potrebe. |
| Ugao gledanja | 178°/178° |
| Osvetljenost | 350 cd/m2 |
| Preporučeno za | Gaming |
| Boja | Crna |
| Dimenzije sa postoljem | 708 x 246 x 573 mm |
| Garantni rok | 3 Godine |
| Link proizvođača | https://rog.asus.com/monitors/27-to-31-5-inches/rog-strix-xg32wcms/ |
cvele73
Asus ROG Strix XG32WCMS je baš ozbiljan monitor ako voliš gaming i veliki ekran. Ima 32 inča i zakrivljen je, pa te lepo “uvuče” u igru, pogotovo u nekim single-player naslovima. Radi na 1440p rezoluciji i ide do čak 280Hz, tako da je slika izuzetno glatka i brza, što se posebno primeti u FPS igrama. Boje su živopisne, a kontrast odličan, pa sve izgleda bogato i jasno. Zahvaljujući velikoj dijagonali i zakrivljenosti, doživljaj igranja je stvarno na višem nivou. Dizajn je moderan i tipičan za ROG seriju, pa se lepo uklapa u gejming setup. Sve u svemu, odličan izbor za svakoga ko želi vrhunsko gaming iskustvo.
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs