Benq MA270U MOBIUZ

67.220,00 RSD
62.420,00 RSD
- Proizvođač: BenQ
- Dijagonala ekrana: 27"
- Rezolucija ekrana: 3840 x 2160
- Tip ekrana: IPS
- Brzina odziva: 5 ms
- Garantni rok: 2 Godine
- Refresh rate: 60 MHz

67.220,00 RSD
62.420,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 94671






Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Asus |
|---|---|
| Dijagonala ekrana | 26.5inča |
| Rezolucija ekrana | 2560 x 1440 |
| Tip ekrana | OLED |
| Refresh rate | 240 MHz |
| Brzina odziva | 0.03 ms |
| Kontrast | 1500000:1 |
| Displej port | 1 |
| HDMI priključak | 2 |
| USB priključak | 2 |
| Audio ulaz | Poseduje 3.5mm audio izlaz |
| Priključak za slušalice | Da |
| Zvučnici | Nije navedeno |
| Ugao gledanja | 178°/178° |
| Osvetljenost | 1300 cd/m² |
| Preporučeno za | Gaming i profesionalnu video produkciju |
| Boja | Crna |
| Dimenzije sa postoljem | 605 x 500 x 188 mm |
| Garantni rok | 3 Godine |
| Link proizvođača | https://rog.asus.com/monitors/27-to-31-5-inches/rog-strix-oled-xg27aqdmg/ |
Zvale92
Kao neko ko dosta igra igre, za sada sam stvarno zadovoljan monitorom XG27AQDMGR. Slika je jako lepa, boje su žive i sve izgleda veoma jasno. U igrama je sve veoma glatko i nema zamućenja kada se brzo pomera slika. Posebno mi se sviđa što se detalji dobro vide i u tamnijim scenama. Prvobitno sam hteo da kupim XG27AQDMG, ali prodavac u radnji mi je preporučio ovaj modle kao nov i kao naslednika. Sve u svemu odlična kupovina monitor je stabilan i kvalitetan, deluje kao ozbiljan gaming model.
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs