Titan Army C32A1R

24.905,00 RSD
23.135,00 RSD
- Proizvođač: Titan Army
- Dijagonala ekrana: 34"
- Rezolucija ekrana: 3440 x 1440
- Tip ekrana: VA
- Brzina odziva: 1 ms
- Garantni rok: 2 Godine
- Refresh rate: 180 MHz

24.340,00 RSD
23.010,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 58649

Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | nedostupno |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Asus |
|---|---|
| Dijagonala ekrana | 15.6" |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Tip ekrana | IPS |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Brzina odziva | 25 ms |
| USB priključak | 1 |
| Ugao gledanja | 160º / 160º |
| Osvetljenost | 200 cd/m2 |
| Preporučeno za | ProOffice |
| Boja | Crna |
| Dimenzije sa postoljem | 379 x 236 x 8.5 mm |
| Garantni rok | 3 Godine |
| Težina | 800g |
| EAN | 4712900071139 |
| Link proizvođača | https://www.asus.com/us/displays-desktops/monitors/zenscreen/mb169bplus/ |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs